Rezervasyon 0216 459 19 99 - 0532 623 37 29

Kurumsal Bilgiler


Düşler Sokağı, 30 yıla yaklaşan kuruluşu ile İstanbul Anadolu yakasının en eski Türkü Evlerinden biridir. Nezih ortamı Türkü ve halk ezgileri ağırlıklı canlı müzik programları, Lezzetli mutfağı ile önde gelen eğlence merkezlerinden biridir.

Düşler Sokağı, yeni yeri İstanbul Anadolu Yakasının balkonu olan Yakacık Ayazma'da; pazar günleri serpme kahvaltı, alakart restaurantı, haftanın 7 günü canlı türkü programları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Restoranımız 2 ayrı salondan oluşmaktadır. Üst Salonumuz yemekli düzende 240 kişi kapasiteli ve alt salonumuz yine yemekli düzende 160 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.
İki salonumuzda İstanbul'un balkonunda Adalar'a nazır eşsiz manzarası ve profesyonel ekibi ile siz değerli misafirlerimizn hatırında iyi ve hoş güzellikler ile yer edecektir.

Salonumuz kına, düğün, nişan, dernek yemekleri, toplantı, doğum günü vb. organizasyonlar için; yemekli -yemeksiz, alkollü veya alkolsüz, kokteyl boş salon olarak her türlü ihtiyaçlarınıza karşılık olarak vermektedir.

Yılların deneyimini uzmanlık ile birleştirdik ve siz değerli türkü dostlarını türkü severleri yeni nesil yorumcular ile buşturuyor ve türkülerimizin kuşaklar boyunca aktarılması için çalışıyoruz.

Bu sahneyi genç seslere açtık, yollarını açtık. Bir çoğu türkü severlerin çok yakından tanıdığı sanatçılar. Yine ve yeniden genç yorumcularımızı siz değerli türkü dostlarımızla buluşturuyoruz...

Hem dostlarınızla hem de arkadaşlarınızla gidip eğlenebileceğiniz ve en sevdiğiniz türkülere doyacağınız nezih bir mekan olan Düşler Sokağı, kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle sizleri bekliyor. İlk Günkü heyecan, motivasyon ve coşkuyla türküler için çalışıyoruz.

  • Güler yüzlü hizmet
  • 7 Gün canlı müzik programı
  • Ekonomik Fiyatlar
  • Sınırsız Eğlence
  • Enfes lezzetler
Türkü Evi Anadolu Yakası, restaurant, ayazma
Türkü Evi Anadolu Yakası, bar, ayazma